Nowenna przed 40 rocznicą objawień w Medziugorju

Nowenna trwa od 16 do 24 czerwca. Kościół obchodzi nowenny, by przygotować się na różne święta czy uroczystości. Tę nowennę możemy prywatnie oddać Matce Bożej z Medziugorja, wierząc w Jej objawienia. Możemy ofiarować Królowej Pokoju jakieś proste modlitwy czy wyrzeczenia, możemy wspomnieć o Jej objawieniach i podziękować Panu Bogu za nie.

Z orędzi Matki Bożej:

Widzący pytają: Kiedy powinniśmy obchodzić święto Królowej Pokoju?
Matka Boża odpowiada: „Chciałabym, by miało miejsce dwudziestego piątego czerwca. Wierni przyszli po raz pierwszy tamtego dnia na wzgórze” (2 lutego 1982).

„Odprawiajcie nowenny, poszcząc i czyniąc wyrzeczenia, by szatan był daleko od was, a łaska wokół was” (25 lipca 2005).

„Drogie dzieci! Jestem z wami tak długo, bo Bóg jest wielki w Swojej miłości i w mojej obecności. Wzywam was, małe dzieci, wróćcie do Boga i modlitwy. Miarą waszego życia niech będzie miłość i nie zapominajcie, małe dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół was. Wszystko, co czynicie, niech będzie na chwałę Bożą, a wtedy Niebo wypełni radością wasze serce i odczujecie, że Bóg was kocha i posyła Mnie, by zbawić was i ziemię, na której żyjecie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie” (25 września 2020)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *